2018/19-es szezon mérkőzései, eredményei
(Pest Megyei II. osztályú U14-es bajnokság - Nyugati csoport)

2018.11.24. 10:00
Halásztelek FC - Bolha-FTSE-Tárnok

20181107 u14 ii tabella

5. forduló:

A bajnokjelölt látogatott el hozzánk. Sajnos a mérkőzés elején egy szöglet után, egyéni hibából megkaptuk a „szokásos” gólunkat. De ez a gól egyáltalán nem vette el a kedvünket a meccstől, sőt! Zárt, szoros védekezésből próbáltunk minél kevesebb labdaérintésből eljutni az ellenfél kapujáig. Sajnos a góllövő cipőnket otthon hagytuk – ismét- ,de legalább helyzetünk az volt nem kevés! A bajnokság legjobb teljesítményét a mai mérkőzésen mutattuk!Látszik a fejlődés, látszik a munka amit a SRÁCOK nap mint nap végeznek!

Jók: Takács,Pokornyi,Incze,Obornyák,Sziklai,Kozsán,Üveges,Nagykékesi

Halásztelek FC II. - Asterix SC-Érd 0-2 (0-2)
Halásztelek, Németh Ferenc Sportcentrum. Játékvezető: Mércse I. László (Kovács T.)

Halásztelek: Takács B. - Pokornyi T., Nagy B., Incze G., Kozsán D., Sztaskó Z., Ádok O., Richter K., Üveges K., Obornyák D., Nagykéksi B., Füle K., Sziklai B., Rádi B.
Utánpótlás edző: Lukács Tamás

Érd: Balogh A. - Majoros M., Herendi P., Sperka L., Papp M., Majoros B., Coscodar L., Koszta B., Béres B., Kiss D., Németi B., Déknáy K.

Gólszerzők: Coscodar L. 3', 33'

4. forduló:

A bajnokság egyik élcsapatával találkoztunk, ahol számunkra ismerős arcokat fedeztünk fel. A játék már fejlődő tendenciát mutatott, igaz voltak hibák,de a mérkőzés folyamán már lehetett látni tudatos támadás építést, zárt fegyelmezett védekezést! Az ilyen mérkőzésekből csak  tanulni lehet és mi tanultunk is…

Jók: Takács,Kozsán,Incze,Üveges,Sztaskó,Sziklai

Pátyi SE - Halásztelek FC 4-0 (1-0)
Páty, Sportpálya. Játékvezető: Malik Dóra (Székely B.)

Páty: Balogh M. - Major K., Hollósi-Balogh S., Varga M., Nagy Á., Walter L., Vasuta D., Gáll D., Dávid R., Balogh M., Czájlik M.
Utánpótlás vezetőedző: Káldi Sándor

Halásztelek: Takács B. - Lindner Sz., Jezsek L., Nagykékesi B., Kozsán D., Üveges P., Sziklai B., Rádi B., Obornyák D., Füle K., Nagy B.

Gólszerzők: Hollósi-Balogh S. 38', Nagy Á. 43', Varga M. 55', 77'

3. forduló:

Nagy reményekkel érkeztem, nagy csalódással távoztam! Az eddigi legrosszabb mérkőzésünk volt! Sajnos semmi sem működött! Óriási egyéni hibák védekezésben, majdhogy nem helyzet nélkül lejátszott meccs támadásban! Többet vártam…

Jók: Füle,Nagy

Halásztelek FC - Viadukt SE-Biatorbágy 1-5 (0-3)
Halásztelek, Németh Ferenc Sportcentrum. Játékvezető: Szántó László

Halásztelek: Takács B. - Nagykékesi B., Barsi B., Incze G., Kozsán D., Üveges P., Jezsek L., Czingli B., Ádok O., Obornyák D., Linder Sz., Füle K., Nagy B., Sztaskó Z., Sziklai B.

Biatorbágy: Nagy O. - Horváth D., Palotai G., Komáromi T., Pomaházi B., Korodi Á., Komlósi D., Papp B., Gacsályi K., Molnár Á., Kiss Á., Csapó K., Cserszenyés Cs., Borzók M.
Utánpótlás edző: Sprinzeisz Zoltán

Gólszerzők: Incze G. 54' illetve Gacsályi K. 12', 73', Korodi Á. 16', Papp B. 35', Komlósi D. 77'

2. forduló:

Első hazai mérkőzés! Gól az 1. percben és gól az utolsó percben! Mintha már írtam volna,hogy itt 2X40 percig kell koncentrálni, az elsőtől az utolsóig! Emberelőnyben is voltunk a második félidőben de sajnos ezt nem tudtuk kihasználni. A játék sajnos hagyott maga után kivetni valót!

Jók: Jezsek,Rádi

Halásztelek FC - Nagytétényi SE 1-2 (0-1)
Halásztelek, Németh Ferenc Sportcentrum. Játékvezető: Tímár L. (Fazekas A.)

Halásztelek: Takács B. - Incze G., Üveges P., Jezsek L., Kozsán D., Éliás L., Füle K. (Rádi B.), Obornyák D., Pokornyi T.

Nagytétény: Czakó S., Megyeri Á., Sánta K., Horváth-Szamosfalvi B., Kántor B., Kiss N., Darabos B., Kovács G., Anton M.
Technikai vezető: Sánta Endre

Gólszerzők: Rádi B. 55' illetve Horváth-Szamosfalvi B. 1', Kovács G. 79'

Kiállítva: Darabos B. 47'

1. forduló:

Első mérkőzés a bajnokságban! Nagyon vártuk mindannyian, de sajnos itt szembesültünk először azzal, hogy 10-11 éves srácoknak, még többet kell dolgozni azért, hogy 12-13 éves fiúkat megszorongassuk vagy legyőzzük Őket! A játék időnként biztató volt, de mint az eredmény is mutatja 2X40 percben nem elég néhány perióduson át jól játszani, itt végig koncentráltnak és fegyelmezettnek, kell lennünk!

Jók: -

Budakeszi LA - Halásztelek FC 8-1 (3-1)
Budakeszi, Sporttelep. Játékvezető: Kecskeméti István (Oláh F.)

Budakeszi: Marosi B. - Bereznai D., Lannert Á., Horváth S., Kállay D., Bara M., Kocsis Á., Dékány I., Rajaram N. (Sekeres M.)

Halásztelek: Takács B - Sziklai B., Incze G., Jezsek L., Üveges P., Rádi B., Füle K., Pokornyi T., Obornyák D.

Gólszerzők: Kocsis Á. 12', 14', 49', 69', Bara M. 16', Dékány I. 46', 48', Sekeres M. 71' illetve Rádi B. 38'

Ön itt van: Home Eredmények U14 II. csapat eredmények